DŘEVO TRUST, a.s. - O společnostiDŘEVO TRUST, a.s.

O společnosti

Společnost DŘEVO TRUST, a.s. vznikla v roce 2003. Na trhu nejsme ovšem žádným nováčkem, navazujeme na dlouholetou činnost našich předchůdců, kteří prodávali stejné či podobné zboží na identických prodejních místech, a to často několik desetiletí. V současnosti Vám můžeme náš sortiment nabídnout na 26 prodejních místech, která máme rovnoměrně situována nejen po celé severní a jižní Moravě, ale také v severních, středních, západních a jižních Čechách.

V prodejnách DŘEVO TRUST, a.s. si přijdou na své nejen truhláři, stolaři, řemeslníci, ale také kutilové. Nabízíme velmi široký sortiment, který zahrnuje především plošný materiál, nábytkové a stavební kování, nábytková dvířka, kuchyňský program, chemii, stavebně-truhlářské výrobky, stroje a nástroje... Zkrátka veškerý sortiment, který souvisí s výrobou nábytku, či doplňky do interiéru. Mezi naše přední dodavatele patří zejména prestižní tuzemští i zahraniční výrobci, kteří zaručují kvalitu dodaného materiálu.

Veškeré aktivity společnosti DŘEVO TRUST, a.s. jsou orientovány na spokojenost zákazníka. Díky neustálým technologickým změnám a trendům na trhu průběžně inovujeme a rozšiřujeme náš sortiment a poprodejní služby. Průběžně školený personál na našich prodejnách Vám podá veškeré informace k danému sortimentu, zprostředkuje naformátování, případně olepení dřevomateriálu, zařídí dovoz zboží na předem domluvené stanoviště a popřípadě zařídí i další služby, které souvisí s opracováním materiálu a jeho montáží. V případě hlubšího zájmu Vám zprostředkuje montáž dveří a zárubní, či pokládku podlah. Jste-li náš registrovaný zákazník, můžete si nákup zboží usnadnit prostřednictvím web objednávky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na naši dlouhodobou spolupráci!

DŘEVO TRUST, a.s.

 

 

Úvod  |  O společnosti  |  Produkty  |  Služby  |  Dokumenty  |  Kontakty  |  Akce  |  Náměty