Služby

Kromě širokého spektra produktů poskytujeme také spoustu doplňkových služeb. Tyto služby mají jediný úkol, usnadnit práci našim zákazníkům. Některé služby provádíme sami, jiné zajišťujeme u smluvních partnerů. Jelikož nejsou všechny pobočky schopny zajistit veškeré jmenované služby, prosím informujte se na vaší pobočce o dostupnosti konkrétní služby.


DT SERVIS

Na našich prodejnách vám nabízíme komplexní služby, které zahrnují pokládku podlah včetně přípravy podkladu, montáž zárubní a dveří, řezání parapetů na míru, impregnaci zakoupeného řeziva a další.


DT EXPRESS

V rámci služby DT Express vám zajistíme dopravu vybraného sortimentu k vám domů či přímo na dílnu. Zboží ze sortimentu kování a chemie vám doručíme do 24 hodin od objednávky (v pracovní dny).


DT NÁŘEZ

Komplexní internetová aplikace, která je určená všem stolařům, truhlářům, výrobcům nábytku, ale i šikovným kutilům. Aplikace umí vytvořit nářezový plán, spočítat spotřebu materiálu, cenu ořezání, olepení a spoustu dalšího.


DT KUCHYŇ NA ZKOUŠKU

Nevíte jak na novou kuchyň? U nás si jednoduše vyzkoušíte, zda je kuchyň dle vašeho návrhu dobře uspořádaná a jak na sebe budou jednotlivé práce v kuchyni navazovat. S naším odborníkem si můžete projít možná řešení a stávající návrh upravit.


DT EXPO

Každoročně pro vás pořádáme dny otevřených dveří s názvem DT EXPO, které se konají na našich prodejnách v Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a Plzni. Více než 30 dodavatelů vám na akcích představí novinky ve svém sortimentu, a to včetně praktických ukázek využití jednotlivých produktů.


DT BULLETIN

Produktový průvodce pro všechny truhláře, stolaře a domácí kutily, plný aktuálních trendů, novinek, rad a tipů. Bulletin pro vás spolu s našimi dodavateli připravujeme čtyřikrát ročně, a vždy se jej snažíme naplnit sezónními novinkami, které pro vás budou aktuální.


DT SKRINKY

Usnadněte si práci s naší novou aplikací na výrobu nábytku DT SKŘÍŇKY, ať už jste stolař, nebo šikovný kutil. V naší aplikaci si jednoduše vyberete typ skříňky, nadefinujete parametry a o více se nemusíte starat.

Potřebujete materiál pro váš projekt? Vyzkoušejte náš DT shop! DT SHOP

Shop je dostupný pouze pro registrované klienty

Chcete pokračovat?