DT EXPO

Dny otevřených dveří 2017

I v letošním roce jsme pro vás uspořádali dny otevřených dveří s názvem DT EXPO 2017, které se uskutečnily v průběhu května a června na našich prodejnách v Ostravě, Olomouci, Hradci Králové a Plzni. Více než 45 našich dodavatelů vám na akcích představilo své výstavní expozice spolu s novinkami ve svém sortimentu a praktickými ukázkami využití jednotlivých produktů. Všichni naši dodavatelé byli připraveni odpovídat na vaše dotazy a poradit vám při koupi vámi vybraných produktů. Součástí akce byla také velkolepá expozice předních světových výrobců nábytkového kování Blum a Hettich, kteří ani letos na DT EXPO nechyběli.

Protože ale chceme, abyste se kromě získávání nových informací na našich akcích také dobře bavili, připravili jsme pro vás bohatý doprovodný program. Nechyběla ani živá hudba, soutěže, dárky, tombola a také bohaté občerstvení.

 

 

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme tímto všem z vás, kteří jste si udělali čas, abyste se našich dnů otevřených dveří zúčastnili. Věříme, že pro vás akce DT EXPO byly přínosné a získali jste na nich řadu užitečných informací, které vám mohou ulehčit práci nebo usnadnit rozhodování při výběru jednotlivých produktů na našich prodejnách. Na všechny z vás, kterým to letos nevyšlo, se budeme těšit na setkání na dalším ročníku našich dnů otevřených dveří DT EXPO.

   

Potřebujete materiál pro váš projekt? Vyzkoušejte náš DT shop! DT SHOP

Shop je dostupný pouze pro registrované klienty

Chcete pokračovat?